Nordlux Pop Maxi

výrobca Nordlux #45983001
65
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Retro klasika

Kovové tienidlo s vysokým leskom – to je Pop Maxi od Nordluxu. Štýl a jednoduchosť oceníte doma, na chalupe, v kaviarni, firemnej relax zóne aj v reštaurácii. K dispozícii vo dvoch farebných vyhotoveniach. Výborne vyzerá v kombinácii s pôvodným radom menších svietidiel.

Kovová závesná lampa Pop Maxi od Nordluxu – jednoduché retro pre každý interiér (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Maximálny príkon
60W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.