Nordlux Piana

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2019081003
82 € 74
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Diskrétne

Moderná a minimalistická séria Piano ponúka vkusné a diskrétne osvetlenie domu, garáže, terasy alebo príjazdovej cesty. Svetlá zhotovené z čierneho lakovaného hliníka sú ideálne do exteriéru, sú odolné voči vetru a dažďu, ale budú aj pekným doplnkom interiéru.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Moderné minimalistické vonkajšie LED svetlo Nordlux Piano. (čierna)
Farebná teplota
2700K
Energetická trieda
Hĺbka
15,2cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.