Nordlux Pato Round

výrobca Nordlux #83830034
49
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané svetlo do zeme

Jednoduché vstavané svietidlo do zeme Nordlux Pato Round v klasickom dizajne. Vhodné na osvetlenie ciest alebo chodníčkov vo vašej záhrade.

Montážne rozmery: výška 12 cm

Maximálna nosnosť 500 kg

Jednoduché vonkajšie zapustené svietidlo okrúhleho tvaru vhodné na zasadenie do vonkajších ciest a chodníčkov (nerezová oceľ)
Dĺžka kábla
95cm
Krytie
IP65
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
35W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.