Nordlux Montone 36 3000K sensor

výrobca Nordlux #2015236101
82
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Príjemná klasika

Klasické stropné svietidlo Montone od Nordluxu na senzor dodá každému interiéru príjemné svetlo. Je jednoduché, bez zbytočných ozdôb, takže sa krásne hodí do väčšiny domácností. Bude sa mu páčiť aj u vás. Vám sa, naopak, bude páčiť integrovaná LED dióda, ktorá šetrí energiu a prispieva k dlhej životnosti.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Klasické stropné svietidlo Montone od Nordlux na senzor s integrovanou LED diódou. (biela)
Farebná teplota
3000K
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Krytie
IP44
Materiál
kov, plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.