Flexibilné a moderné

Stropné svietidlo Rondie značky Nordlux je určené pre Link systém, kde je možné ľahko a rýchlo ho namontovať do elektrickej lišty a jednoducho ním pohybovať. Jednoduchý okrúhly dizajn je doplnený o matný sklenený prstenec, ktorý dodáva tienidlu zaujímavý svetelný efekt. Kábel dlhý 200 cm je možné skrátiť podľa vašej potreby. Vyberte si z čierneho alebo bieleho variantu.

Stropné svietidlo Rondie od Nordluxu určené pre Link systém v jednoduchom okrúhlom dizajne s matným skleneným prstencom. K dispozícii vo dvoch farbách, čiernej a bielej, s nastaviteľnou dĺžkou kábla. (biela)
Dĺžka kábla
200cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maximálny príkon
35W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.