Nordlux La Luna

výrobca Nordlux #45306001
353
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mesiac v splne

Nie je nič romantickejšie ako mesiac v splne. Ten vám prinesie priamo do vášho bytu stropné svietidlo La Luna od značky Nordlux. Vašu spálňu, oddychovú zónu, ale aj chodby napríklad v nebytových priestoroch prežiari nevšedným krásnym bielym svetlom.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Romantické stropné stmievateľné LED svietidlo Nordlux La Luna podobné mesiacu v splne ( Priemer: Ø41cm)
Farebná teplota
2700K
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Kábel súčasťou balenia
nie je
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.