Nordlux Hollywood

výrobca Nordlux #46645047
38 € 26
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nostalgia s dotykom exkluzivity

Svietidlá zo série Hollywood od Nordluxu dodajú interiéru príjemne nostalgickú atmosféru s dotykom exkluzivity. Osvetlenie sa bude výborne vynímať s prvkami rovnakej série v spálni alebo obývačke. Sklenené tienidlo je k dispozícii v niekoľkých vzorových variantoch v jantárovej alebo dymovej farbe. Bude vyzerať skvele s jednou z našich dekoratívnych žiaroviek. 

Stolová lampička Hollywood od Nordluxu – nový pohľad na retro štýl (dymová)
Dĺžka kábla
180cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, plast
Materiál kábla
textil

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.