Nordlux Ethan 4

výrobca Nordlux #2110430101
130 € 104
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stropná krása

Ethan je séria reflektorov od Nodluxu so štvorcovým pôdorysom, ktoré poskytujú príjemné svetlo vďaka priloženým vymeniteľným reflektorom. Jednoduché tienidlo Ethan 2 zaisťuje, že zapadne do ktorejkoľvek miestnosti – pristane mu to ako v kuchyni, obývacej izbe, tak v spálni alebo chodbe. Vyberte si z dvoch farebných vyhotovení, čierneho alebo bieleho.

Info o kryte
 

Čierny variant obsahuje vymeniteľné vnútra – v čiernej a zlatej farbe.

Biely variant obsahuje vymeniteľné vnútra – v bielej a striebornej farbe.

Jednoduché dizajnové stropné svetlo so štvorcovým pôdorysom. Hodí sa do každej miestnosti, vyberte si z čiernej alebo bielej farby. Každý variant obsahuje osem vymeniteľných vnútrajškov. (biela)
Hĺbka
21,6cm
Krytie
IP20
Materiál
hliník, kov
Maximálny príkon
4x10W

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.