Nordlux Ellen

výrobca Nordlux #2213721003R
65 € 52
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Klenutý kontrast

Podstata škandinávskeho dizajnu sa odráža v nadčasovej sérii Ellen od Nordluxu. Jednoduchý okrúhly tvar presne zapadne do moderného interiéru. Veľké klenuté tienidlo z opálového skla kontrastuje s ľahkou konštrukciou a vytvára naozaj široký svetelný kužeľ, čo oceníte v obývacej izbe alebo v čitateľskom kútiku. Nástenné svietidlo môžete mať v niektorom zo 4 farebných vyhotovení.

Biely a mosadzný variant obsahuje biely kábel, čierny variant čierny kábel, chrómový variant obsahuje priesvitný kábel.

Nadčasové nástenné svietidlo Ellen od Nordluxu – veľké klenuté tienidlo kontrastuje s ľahkou konštrukciou a vytvára skutočne široký svetelný kužeľ, dostupné v 4 farbách. (čierna (rozbalené))
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
26cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.