Nordlux Dove

Energetická trieda F výrobca Nordlux #84593103
38 € 34
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Decentná a flexibilná

Decentná LED lampička Dove skrášli váš pracovný stôl svojím jednoduchým, ale funkčným dizajnom. Pomocou flexibilného ramena si nastavíte požadovaný uhol svetla pre vaše pohodlie pri práci. Nezaberá veľa miesta a tak vám na pracovnej ploche zostane dosť priestoru.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

Decentná LED lampička Dove s funkčným dizajnom a flexi ramenom v čiernej farbe (čierna)
Priemer základne
14,3cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.