Nordlux Carina 2700K stmívatelné

Energetická trieda F výrobca Nordlux #49520101
19 € 17
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Stmievateľné bodové svetlo

Carina od Nordluxu je bodové svietidlo na vnútorné použitie s tlakovým liatym rámom. Ľahko a rýchlo ju namontujete pomocou bezskrutkového konektora a systému twist-lock. Svietidlo je nastaviteľné, takže môžete nasmerovať svetlo tam, kam potrebujete, navyše obsahuje stmievateľnú žiarovku, ktorá umožňuje stmaviť svetlá v závislosti od situácie a potrieb pomocou nástenného vypínača.

Stmievateľná Carina od Nordluxu je bodové svietidlo na vnútorné použitie s tlakovým liatym rámom. (biela)
Farebná teplota
2700K
Dôležité info
Pre funkciu stmievania je nutné dokúpiť externý stmievač.
Energetická trieda
Kábel súčasťou balenia
nie je
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.