Všestranný pomocník

Multifunkčná novinka z dielne dánskeho výrobcu Nordlux Bend zaujme nielen svojimi tvarmi. Stojacia lampa sa môže pochváliť nastaviteľným ramenom i hlavou, takže ju využijete v kútiku na čítanie aj v relaxačnej zóne. Ďalšou užitočnou funkciou je dotykové stmievanie, vďaka ktorému si prispôsobíte intenzitu svetla podľa toho, koľko ho práve potrebujete. Zároveň disponuje pamäťovou funkciou, vďaka ktorej si zapamätá poslednú nastavenú intenzitu svetla. Môžete si vybrať z dvoch variantov – jednoduchú alebo s dvoma tienidlami.

Pri variante s dvoma tienidlami je možné nastavovať tienidlá nezávisle od seba.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

 

Stojacia lampa Bend od Norluxu s nastaviteľnou hlavou aj ramenom, plynule stmievateľná dotykom, dva varianty – s jedným alebo dvoma tienidlami, v čiernej farbe (Počet tienidiel: 1)
Priemer základne
25cm
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.