Nordlux Angle

výrobca Nordlux #2120601001
97
skladom 5 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V žiare reflektorov

Industriálna a jednoduchá nástenná lampa Angle od Nordluxu je elegantným a inteligentným riešením pre vašu halu alebo obývaciu izbu. Pomocou magnetu môžete ľahko nastaviť tienidlo tak, aby to vyhovovalo vašim potrebám – otočte, nakloňte, posuňte pre priame či nepriame svetlo. Pre jej funkčnosť určite nájdete využitie v ktorejkoľvek miestnosti. Vďaka USB portu si môžete nabiť svoj mobilný telefón alebo iné zariadenie, a zároveň pri tom štýlovo svietiť. Teraz už len vybrať z čierneho, svetlo či tmavosivého variantu.

Industriálna a jednoduchá nástenná lampa Angle od Nordluxu s možnosťou nastavenia tienidla v požadovanom smere pomocou magnetu, s USB portom na nabíjanie telefónu. Vyberte si z čiernej, bielej alebo sivej farby (svetlo šedá)
Dĺžka kábla
180cm
Hĺbka
17cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.