Nordlux Alfred

výrobca Nordlux #49831003
26
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Pôsobivá hra svetiel

Nordlux prichádza so štýlovým a jednoduchým stropným svietidlom s reflektorom. Alfred má čierny matný povrch a perforované tienidlo, ktoré vytvára pôsobivú svetelnú hru. Hlava reflektora je nastaviteľná, takže svetelný lúč môžete nasmerovať kamkoľvek. Vytvorte zaujímavé osvetlenie vo vašej spálni alebo obývačke.

Alfred od Nordluxu má matný čierny povrch a perforované tienidlo, ktoré vytvára pôsobivú svetelnú hru. (čierna)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Hĺbka
8,5cm
Krytie
IP20

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.