Vayehi Canoe Medium 10

výrobca Studio Vayehi #SV2005M10D/802
739
dostupnosť: 28 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

V jednoduchosti je krása!

Asi je vám jasné, ako toto podlhovasté, elegantné závesné svietidlo dostalo svoj názov. V Canoe Medium 10 od Studio Vayehi sa snúbi kombinácia LED svetla a úžasného tienidla z ohýbanej dyhy, ktoré si zamilujete! Môžete si vybrať zo štyroch druhov dreva – dub, jaseň, orech a štruktúrovaný dub s potlačou. Nebojte sa ich kombinovať a zavesiť vedľa seba. 

Svetlo je zavesené na 2 tenkých oceľových lankách. Transformátor 230/12 V je umiestnený v stropnom kryte.

Info o kryte

Závesná lampa od Studio Vayehi – Canoe, možnosť výberu zo 4 druhov dreva – dub, štruktúrovaný dub s potlačou, jaseň, orech. (dub)
Farebná teplota
3000K
Dĺžka
80cm
Dĺžka kábla
200cm
Materiál
drevo
Spoznajte výrobcu svetla

Studio Vayehi

Izraelské dizajnérske duo Tzuri Gottlieb a Katharina Brand spolu zdieľajú veľkú lásku k prírode a prírodným materiálom. Predovšetkým dyhy sú v ich tvorbe zásadné. Tento materiál skúmajú z technického hľadiska a skúšajú, kam až ich pustia. V ich tvorbe môžeme vidieť odtlačok toho, s akým citom nad svietidlami a materiálmi uvažujú. Ich svietidlá sú veľmi organické a vychádzajú rýdzo z prírody.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.