UMAGE Sine

výrobca Umage #2084
140 € 84
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nikto ho neprehliadne

Nezvyčajné a veľmi originálne plstené tienidlo UMAGE Sine rozhodne neprehliadnete. Ak preferujete prírodné materiály, a zároveň sa nebojíte vybočiť z priemeru, je UMAGE Sine práve pre vás. Tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi radu UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

 

Originálne plstené závesné svietidlo UMAGE Sine. Kombinácia odtieňov sivej (tmavo šedá, biela)
Materiál
plsť
Prevedenie
tmavo šedá, biela
Priemer
50cm a viac
Výška
18cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.