Kvetinová ľahkosť

Nechajte svoj interiér rozkvitnúť s tienidlom Forget Me Not Mini, najnovším prírastkom značky UMAGE. Drevené tienidlo inšpirované kvetom nezábudky dodá vášmu domovu hrejivý pocit a vnesie doň tóny severskej prírody. Tri farebné varianty umožňujú vytvárať farebné zhluky ako na rozkvitnutej lúke. Je len na vás, ako si ich skombinujete. Tienidlo je kompatibilné so závesmi radu UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie Rosette mini (včetně kulatého difuzoru) a žárovka nie sú súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Drevené tienidlo Forgot Me Not od UMAGE v troch farebných variantoch vnesie do každého interiéru ľahkosť a hrejivý pocit. (dub)
Materiál
drevo
Priemer
19cm
Výška
4cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.