UMAGE Eos červená

výrobca Umage kolekce EOS #2022
130
dostupnosť: 15 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadýchaná hebkosť

Nadýchaný luster z pravých husacích pierok Eos z dánskej dizajnérskej dielne UMAGE bude ozdobou vášho domova. Tienidlo je hebké na dotyk a ožiari priestor mäkkým, intímnym svetlom. Ideálne do spálne. Kompatibilný so závesmi aj stojanmi radu UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Možnosť otočenia tienidla o 180°, môže sa použiť ako závesné aj stojacie svietidlo.

Tienidlo môžete vyčistiť (odstrániť prach) pomocou sušiča na vlasy s nastavením na najnižšiu teplotu. Ak aj tak zostane prach na tienidle, použite vlhkú handričku.

 

 Elegantný pierkový luster UMAGE Eos – hebký dotyk dánskeho dizajnu. Ideálne do spálne ( Priemer: Ø35cm)
Materiál
husacie perie, textil & kov
Prevedenie
červená
Priemer
50cm a viac
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.