UMAGE Cornet

výrobca Umage #2194
86 € 43
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Čarovný kornút

Posvieťte si presne tam, kam potrebujete vďaka UMAGE Cornet. Pootočením dvoch flexibilných kovových kužeľov na tomto tienidle môžete prispôsobiť svetlo svojim potrebám a požiadavkám, napríklad nad kuchynskou linkou alebo pri obľúbenom kresle na čítanie. Tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi série UMAGE. 

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

 

Hliníkové tienidlo s flexibilným nastavením toku svetla, do kuchyne, na čítanie (biela)
Hĺbka
12,4cm
Materiál
hliník
Prevedenie
čierna
Šírka
13,4cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.