UMAGE Conia Mini

výrobca Umage #2096
75 € 38
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Kúsok lesa u vás doma

Elegantné tienidlo UMAGE Conia Mini bude jedinečnou ozdobou vášho interiéru. Cez deň vďaka svojmu vzhľadu pripomínajúcemu borovicovú šišku pôsobí ako samostatný artefakt a po zotmení ožiari váš domov príjemným mäkkým svetlom. Originálny kúsok z dielne dánskych návrhárov firmy UMAGE využijete v spálni, obývačke alebo v štýlovej kaviarni. Je k dispozícii v niekoľkých farbách – bielej, mosadznej alebo medenej. Tienidlo je kompatibilné so závesmi a stojanmi  radu UMAGE. 

Toto je len tienidlo, závesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť zakúpenia – pozri súvisiace produkty.

Stienidlo je pohyblivé v rozsahu 180° – možno ho použiť ako stojaciu alebo závesnú lampu.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom obale (tienidlo je v obale rozložené). Zostavenie vám zaberie asi 15 minút, návod "ako na to" nájdete vo videu nižšie.

 

UMAGE Conia Mini – elegantné svietidlo v originálnom dizajne. Lampa v tvare borovicovej šišky do spálne, obývačky, ale aj do kaviarne. Variabilná – závesná alebo stojacia (tienidlo pohyblivé v rozsahu 180°) (mosadz)
Materiál
polypropylén
Prevedenie
mosadz
Priemer
30cm
Výška
36cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.