UMAGE Clava Up Wood

výrobca Umage #2383
707 € 212
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hravá tieňohra

Výnimočný, takmer rezbársky skvost UMAGE Clava Up Wood vytvorí na okolitých stenách hravé čary svetiel a tieňov. Laserom rezané lamely z dubového a jaseňového dreva alebo laminovanej dyhy poskladanej vedľa seba s precíznou presnosťou si vynútia pozornosť a obdiv zo všetkých možných strán a uhlov. Môžete ho použiť ako stropné aj ako nástenné svietidlo, pričom si môžete vybrať z troch farebných vyhotovení dubového dreva.

Kompatibilné iba so žiarovkou 4171 – UMAGE Idea LED žiarovka E27 4W 2700K

Nástenné alebo stropné svetlo z dubového a jaseňového dreva tvoria precízne poskladané tenké drevené lamely (čierny dub)
Kábel súčasťou balenia
nie je
Materiál
drevo
Maximálny príkon
15W
Prevedenie
ostatné
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.