UMAGE Clava Dine Wood

výrobca Umage #2343
622
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Hravá tieňohra

Výnimočný, takmer rezbársky skvost UMAGE Clava Dine Wood vytvorí na okolitých stenách hravé čary svetiel a tieňov. Laserom rezané lamely z dubového dreva poskladané vedľa seba s precíznou presnosťou si vynútia pozornosť a obdiv zo všetkých možných strán a uhlov. Tienidlo je kompatibilné so závesmi radu UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

 toto je iba tienidlo, závesné nie je súčasťou balenia. Možno zakúpiť - pozri súvisiace produkty.
Závesné svetlo z dubového a jaseňového dreva vytvorené precíznym poskladaním tenkých lamiel (dub)
Krytie
IP20
Materiál
drevo
Prevedenie
ostatné
Priemer
43cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.