Kúsok lesa u vás doma

Éterická a neprehliadnuteľná. Nová verzia tienidla UMAGE Aluvia vo vyhotovení z lešteného bronzu ozdobí každý kút vášho domova. Hodí sa aj do kaviarne alebo firemnej relaxačnej zóny. Na výber z dvoch veľkostí. Závesná alebo stojacia lampa – záleží iba na vás, tienidlo je totiž kompatibilné so závesmi a stojanmi rady UMAGE. 

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

Možnosť otočenia tienidla o 180°, môže byť použité ako závesné aj stojacie svietidlo.

Tienidlo sa dodáva v plochom ekologickom balení (tienidlo je v balení rozložené). Na jeho zloženie vám bude stačiť cca 15 minút, návod "ako na to" nájdete vo videu nižšie.

Nová verzia lampy UMAGE Aluvia – vo vyhotovení z lešteného bronzu, vo dvoch veľkostiach. Variabilné – závesná alebo stojacia (tienidlo pohyblivé v rozsahu 180°) ( Priemer: Ø59cm)
Materiál
hliník
Prevedenie
bronz
Priemer
50cm a viac
Výška
30/48cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.