UMAGE Acorn bílá

výrobca Umage #2104
97 € 58
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sklo a lesklý kov

Tienidlo UMAGE Acorn v hladkých líniách s ľahkým nádychom retra. Jednoduché tienidlo ponúka prekvapivé množstvo kombinácií presne podľa vašich požiadaviek na ideálny interiér. Sklenené tienidlo môžete vsadiť do bieleho lôžka v kombinácii s leštenou oceľou, meďou alebo mosadzou. Tienidlo je kompatibilné s čiernym či bielym závesom radu UMAGE.

Ide len o tienidlo, zavesenie nie je súčasťou balenia. Možnosť dokúpenia – pozri súvisiace produkty.

 

Jednoduché závesné svietidlo UMAGE Acorn. Kombinácia skla, bielej farby a kovu (oceľ, meď alebo mosadz) (biela, leštená oceľ)
Materiál
sklo, silikón
Prevedenie
mosadz
Priemer
14cm
Výška
16cm
Spoznajte výrobcu svetla

Umage

UMAGE je dánska firma, od ktorej môžete čakať všetko, len nie obyčajné produkty. Už z jej názvu je to zrejmé – UMAGE znamená „urobiť niečo navyše“. Táto dánska firma sa snaží škandinávsky dizajn posúvať vždy o niečo ďalej. Spája estetiku, jednoduchosť, funkčnosť a tiež kladie dôraz na ekológiu (ich „placaté“ balenia naozaj „znižujú" spotrebu paliva pri preprave). Produkty od UMAGE nájdete vo viac ako 2000 obchodoch a 40 krajinách po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.