Studio Vayehi Wind 65

výrobca Studio Vayehi #SV2003EJ/204
1 103
dostupnosť: 28 pracovných dní

Platí po celom Slovensku

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduché, elegantné, efektívne

Keď rozsvietite toto závesné svietidlo, dočkáte sa krásneho svetelného efektu, ktorý vytvárajú skladané pásy prírodnej dyhy a medzery medzi nimi. Doprajte svojmu interiéru hrejivú atmosféru, ktorú dokáže vyčariť len kombinácia dreva a svetla – čo tak zavesiť Wind 65 nad jedálenský stôl? Môžete si vybrať z troch druhov dyhy – bambusu, javora alebo orecha – a piatich farieb kábla – čiernej, bielej, sivej, hnedej a svetlohnedej. Bude skvele vyzerať v kombinácii so svetlami rôznej veľkosti z rovnakého radu. 

Svetlo sa štandardne dodáva s bielym káblom. Ak si želáte inú farbu kábla, napíšte pri objednávke do poznámky vami zvolenú farbu. 

Info o kryte

Závesné svietidlo Wind 65 z prírodnej dyhy vytvárajúce svetelné efekty vďaka prúžkom. (Dyha: jaovr)
Dĺžka kábla
150cm
Dôležité info
Možnosť výberu farby kábla: biely, čierny, červený, svetlo zelený, šedý
Materiál
dyha
Materiál kábla
textil
Spoznajte výrobcu svetla

Studio Vayehi

Izraelské dizajnérske duo Tzuri Gottlieb a Katharina Brand spolu zdieľajú veľkú lásku k prírode a prírodným materiálom. Predovšetkým dyhy sú v ich tvorbe zásadné. Tento materiál skúmajú z technického hľadiska a skúšajú, kam až ich pustia. V ich tvorbe môžeme vidieť odtlačok toho, s akým citom nad svietidlami a materiálmi uvažujú. Ich svietidlá sú veľmi organické a vychádzajú rýdzo z prírody.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.