Nordlux Vejers 2M

výrobca Nordlux #25168031R
367 € 294
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Tradičný severský dizajn

Krásna a elegantná záhradná lampa Vejers 2m s dĺžkou dva metre, ktorej jednoduchý a klasický dizajn je veľmi funkčný. Je ideálna na osvetlenie vchodu a rozptýlenie svetla do väčších priestorov. Vďaka galvanizovanej povrchovej úprave je lampa odolná voči premenlivým klimatickým podmienkam a skvele sa hodí na použitie v horských oblastiach.

Záruka 15 rokov proti korózii.

Krásna záhradná lampa s nastaviteľnou dĺžkou až do dvoch metrov s funkčným klasickým dizajnom a odolným galvanizovaným vyhotovením (galvanizovaná oceľ (rozbalené))
Krytie
IP54
Materiál
kov, sklo
Maximálny príkon
60W
Možnosť paralelného zapojenia
áno
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.