Nordlux Une 6-kit

výrobca Nordlux #45420034
119 € 71
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané svetlo do zeme

Set 6 bodových svetiel Une od Nordluxu vrátane transformátora s možnosťou doplnenia ďalších jednotlivých kusov svetiel. Vďaka odolnému vyhotoveniu z nehrdzavejúcej ocele a vysokému krytiu skvele poslúžia na osvetlenie vonkajších priestorov.

Transformátor je súčasťou balenia. Montážne rozmery: výška min. 3 cm.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Set 6 bodových svetiel Une od Nordluxu vrátane transformátora s možnosťou doplnenia o ďalšie jednotlivé kusy svetiel (pozri súvisiace produkty). Vďaka odolnému vyhotoveniu z nehrdzavejúcej ocele a vysokému krytiu skvele poslúži na osvetlenie vonkajších priestorov. (nerezová oceľ)
Farebná teplota
3000K
Index podania farieb (CRI)
65 Ra
Krytie
IP67
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.