Nordlux Tullio

výrobca Nordlux #2220033001R
491 € 393
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Sochársky minimalizmus

Závesné svietidlo Tullio od dizajnérskeho dua Anker Studio je charakterizované mäkkým a prenikavým dizajnom s jasnými tvarmi. Tri okrúhle tienidlá sú elegantne umiestnené a spoločne vytvárajú veľkolepý sochársky výraz. Difúzory zaisťujú rovnomerné a neoslňujúce svetlo. Unikátne svietidlo môžete mať v čiernej alebo bielej farbe.

Čierny variant obsahuje čierny kábel, biely variant biely kábel.

Originálne závesné svetlo Tullio od Nordluxu s tromi okrúhlymi tienidlami v sochárskom dizajne (biela (rozbalené))
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, plast
Materiál kábla
textil
Anker Studio
Anker Studio
Spoznajte návrhárov svetla

Anker Studio

Studio tvoří Jonas Poulsen a Christian Troels Hansen, kteří se od dětství zajímali o navrhování a estetiku. „Oceňujeme jasné stručné a do určité míry pevné hranice. Obecná mylná představa je, že návrháři chtějí co nejvíce svobody, aby byli co nejkreativnější. U nás je to naopak. Čím konkrétnější a užší úkol, tím větší kreativita. Design je v podstatě o tom být kreativní v rámci úkolu a navrhnout nejlepší řešení pro určitý problém.“ Při práci s osvětlením je pro Jonase a Christiana fascinující rovnováha mezi funkčností a estetikou.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.