Nordlux Trinidad

výrobca Nordlux #2011135015
49 € 34
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Útulne prepletené

Aspoň malý kúsok prírody v interiéri zaistí svetlo Trinidad. Vyrobené a ručne pletené z bambusu ozdobí dom či byt – zhasnuté aj rozsvietené. Rozsvietené svetlo navyše vytvorí vďaka pletenému vzoru útulnú atmosféru a zaujímavú hru svetiel a tieňov na okolitých stenách.

Lampa šíri mäkké difúzne svetlo všetkými smermi, preto sa hodí ako náladové svetlo do obývacích izieb alebo spální.

Ručne pletená lampa z bambusu, jednoduchý naturálny dizajn – Nordlux Trinidad (bambus)
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
bambus
Maximálny príkon
15W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.