Nordlux Tin Maxi Sensor

výrobca Nordlux #21519129
86 € 43
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Minimalistický funkčný dizajn

Vonkajšie nástenné svietidlo Norldux Tin Maxi vo veľmi štýlovom a modernom dizajne s pohybovým a súmrakovým senzorom. Je vhodné na osvetlenie domu a jeho okolia. V ponuke v čiernom a hliníkovom vyhotovení s obojsmerným osvetlením, žiarovky sú kryté sklom. 

Nastaviteľný snímač pohybu: 110°, svieti 10 sekúnd – 5 minút.

 
Dvojité vonkajšie nástenné svietidlo valcového tvaru v štýlovom a modernom dizajne vo dvoch farebných variantoch so senzorom pohybu (hliník)
Prevedenie
ostatné
Žiarovka
nie
Závit
GU10
Výška
22cm
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.