Nordlux Tilos Effect

výrobca Nordlux #96409934
76
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané svetlo s výsuvným efektom

Originálne vstavané svietidlo do zeme značky Nordlux Tilos Effect s možnosťou paralelného zapojenia je svetlo vhodné na efektné osvetlenie ciest alebo chodníkov vo vašej záhrade alebo na osvetlenie terasy. Možnosť nastavenia svetelného lúča je už len čerešničkou na torte.

Maximálna nosnosť 500 kg.

Odporúčame ošetrovať svetlo 3 – 4-krát ročne olejom bez obsahu kyselín.

Originálne vonkajšie zapustené svietidlo z nehrdzavejúcej ocele s nastaviteľným svetelným lúčom. (nerezová oceľ)
Krytie
IP67
Materiál
plast
Maximálny príkon
5W
Možnosť paralelného zapojenia
áno

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.