Nordlux Tilos

výrobca Nordlux #96439934
173 € 86
Cena za kusy skladem.
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané svetlo s výsuvným efektom

Originálny set 3 vstavaných svietidiel do zeme Tilos od Nordluxu vyrobených z robustnej nehrdzavejúcej ocele a skla. Neutrálne zapadne do exteriéru, vydáva príjemné svetlo a vďaka paralelnému zapojeniu sa bude skvele hodiť na osvetlenie príjazdovej cesty.

Odporúčame ošetrovať svetlo 3 – 4-krát ročne olejom bez obsahu kyselín.

Originálny set troch vonkajších zapustených svietidiel z nehrdzavejúcej ocele s nastaviteľným svetelným lúčom. (nerezová oceľ)
Krytie
IP67
Materiál
nerezová oceľ, sklo
Maximálny príkon
5W
Počet tienidiel
3

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.