Nordlux Teton

Energetická trieda D výrobca Nordlux #84136003
86
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Moderný grafický dizajn

Moderné okrúhle nástenné svietidlo Teton s grafickým dizajnom s čiernym lakom a matným odtieňom. Lampa je ideálna na osvetlenie vchodových dverí alebo terasy a dá sa nainštalovať aj ako stropné svietidlo.

Záruka na LED žiarovku 5 rokov.

Moderné okrúhle nástenné/stropné LED svietidlo s grafickým dizajnom s čiernym lakom, ideálne na osvetlenie vchodových dverí alebo terasy ( čierna, opálové sklo)
Farebná teplota
3000K
Energetická trieda
Hĺbka
4,5cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.