Nordlux Tangens

výrobca Nordlux #17131032
43 € 35
skladom 6 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Príjemná atmosféra s vysokým krytím

Nordlux Tangens svojím krásnym štýlovým dizajnom skrášli modernú kúpeľňu. Nástenné svietidlo značky Nordlux má jednoduché tienidlo v tvare valca z opálového skla na štvorcovej základni, takže krásne ladí s ďalšími kúpeľňovými tvarmi. Vyberajte z dvoch farebných variantov.

Nástenné svietidlo Nordlux Tangens s jednoduchým tienidlom v tvare valca z opálového skla na štvorcovej základni vo dvoch farebných variantoch (kartáčovaná oceľ)
Hĺbka
9,5cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP44
Materiál
kov, sklo
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.