Nordlux T- konektor Link levý

výrobca Nordlux #86069901R
16 € 11
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Univerzálne prepojenie

Link System je dômyselne prepracovaný systém, na ktorý môžete ľubovoľne vešať svietidlá. Ľavý T- konektor Link na prepojenie líšt s Link systémom vám ponúkame v bielom a čiernom variante. Poskladajte si osvetlenie sami, ako potrebujete.

T- konektor na prepojenie líšt s Link systémom. (biela (rozbalené))
Dĺžka
17,2cm
Krytie
IP20
Materiál
plast, kov
Maximálny príkon
660W
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.