Lampa pre všetko

Alternatívou obyčanej stolovej lampy je multifunkčná lampička Stay od Nordluxu, ktorá vytvára krásne osvetlenie v originálnom dizajne. Okamžite sa zamilujete do všetkých jej funkcií. Okrem svetla môžete totiž využiť aj jej podstavec ako odkladaciu plochu na drobnosti, napríklad telefón, ktorý zároveň vďaka zabudovanému USB vstupu ľahko dobijete. Lampa je stmievateľné dotykovým vypínačom, takže stmievanie je plynulé. Vyberte si medzi čiernou a sivou verziou. 

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

reddot design award winner 2020 / https://www.nordlux.com/news/nordlux-has-won-the-red-dot-design-awards

Stay od Nordluxu je multifunkčná lampička, stolová alebo nástenná, v podstavci zabudovaný USB výstup, v čiernej a sivej farbe. (čierna)
Príkon
14,5W
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.