🎄 Pri objednávke neskladového tovaru značky Nordlux do 6.12. garantujeme dodanie do Vianoc.

Nordlux Stay

výrobca Nordlux kolekce Stay #2020445010
216 € 130
Cena za kusy skladem.
skladom 4 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Lampa na všetko

Funkčná stolová lampa, ktorá si posvieti presne na to, čo potrebujete! Stay má nastaviteľné rameno a tienidlo, takže sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám a veľmi dobre poslúži na každom pracovnom stole. Skvele spája praktickosť s minimalistickou eleganciou, čo dokazuje napríklad vypínač elegantne ukrytý za tienidlom lampy.

Nástenná lampa, ktorá si posvieti presne na to, čo potrebujete! Má nastaviteľné rameno a tienidlo, takže sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám. (šedá)
Odpojiteľný kábel
nie
Žiarovka
nie
Závit
E27
Výška
68cm

Súvisiaci tovar

Maria Berntsen
Maria Berntsen
Spoznajte návrhárov svetla

Maria Berntsen

"Design není jen o funkčnosti, je hlavně o emočním propojení a dopadu. Úspěchem pro mě je, když můj design přináší radost lidem každý den jejich života." Od roku 1992 se ve svém vlastní studiu v Kodani zaměřuje Maria Berntsen na architekturu a design. Ve světě designu je její jméno po léta známou značkou. Spolupracovala s širokým spektrem dánských a mezinárodních společností, z čehož vznikl nespočet úspěšných designů.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.