Nordlux SpaceB

výrobca Nordlux kolekce SpaceB #46034003
382 € 344
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Jednoduchá, elegantná a funkčná

Stojacia lampa SpaceB od Nordluxu v sebe kombinuje jednoduchosť a eleganciu, vynikne v každom priestore. Dokonale vyhovuje všetkým požiadavkám vďaka možnosti nastavenia intenzity a farby svetla – to všetko pomocou jediného dotykového tlačidla, ktoré umožní výber medzi 3 farebnými režimami (2200 K / 2600 K / 3000 K), a zároveň nastavenie intenzity svetla (podržanie tlačidla = zmena intenzity), čím spĺňa všetky vaše požiadavky. Lampu navyše môžete nakloniť, čo vynikne najmä v skupine rovnakých svietidiel. K dispozícii v bielom vyhotovení.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.
PD2019_RD-stred (png)

Originálna stojacia lampa SpaceB od Nordluxu – minimalistický klenot do akéhokoľvek interiéru (čierna)
Stmievač
áno
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Závit
zabudovaná LED
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.