Nordlux Sóller

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2110726101
22
skladom >10 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Vstavané alebo na povrchu?

Svietidlá radu Sóller od Nordluxu v okrúhlom minimalistickom dizajne budú šikovným pomocníkom do vášho domu. Trojstupňový stmievač umožňuje nastavenie farebnej teploty na 4000 K, 3000 K alebo nočné svietenie. Svetlo je ďalej vybavené funkciou pamäť a reset*, vďaka vysokému krytiu bude ideálne do vlhkých priestorov, ako je kúpeľňa. Stačí si už len vybrať veľkosť a to, či svetlo namontujete ako stropné alebo vstavané, je na vás.

*Svetlo Sóller si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

soller (png)

Vstavané alebo stropné svietidlo Sóller od Nordluxu s trojstupňovým stmievačom a funkciou pamäť a reset. Vyberte si jednu z troch veľkostí. ( Priemer: 12cm)
Svetelný tok
600/1000
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
20000 hodin
Žiarovka
LED
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.