Nordlux Slope 22

výrobca Nordlux #71713001
100
skladom 3 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasový škandinávsky dizajn

Nadčasový dizajn kovových závesných svetiel Slope je úplne v súlade so škandinávskou dizajnovou tradíciou. Ak hľadáte jednoduché, praktické, a napriek tomu štýlové osvetlenie do  vašej kaviarne, reštaurácie alebo bytu, Slope je tou správnou voľbou. 

Nadčasové kovové závesné svetlo Nordlux Slope v jednoduchom dizajne. (biela)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Materiál kábla
textil
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.