Nordlux Scorpius IP33

výrobca Nordlux #21651001
38
skladom 7 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Zaoblená krása

Scorpius je nástenné svietidlo na  použitie v klasickom a nadčasovom dizajne. K dispozícii so spodným nerozbitným polykarbonátovým tienidlom.

Záruka 15 rokov proti korózii na galvanizované a medené vyhotovenie.

Krásne vonkajšie nástenné svietidlo v klasickom nadčasovom dizajne s nerozbitným polykarbonátovým tienidlom v štyroch farebných vyhotoveniach (biela)
Hĺbka
10cm
Kábel súčasťou balenia
nie je
Krytie
IP33
Materiál
plast
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.