Priehradka na časopisy

Multifunkčná nástenná lampička Roomi od Nordluxu bude všestranným pomocníkom vo vašej domácnosti. Jej súčasťou je priehradka, ktorú využijete na časopisy alebo knihy, a polička na odkladanie najdôležitejších potrieb. Je vhodná aj na mobilný telefón, ktorý zároveň ľahko nabijete pomocou USB vstupu pod poličkou. V neposlednom rade môžete využiť nastaviteľné rameno svetla, vďaka čomu nastavíte tienidlo požadovaným smerom. Lampička sa skvele hodí vedľa postele, ale aj na chodbe, aby ste mali prehľad o kľúčoch alebo telefóne. Vyberte si z bielej a čiernej verzie.

Biely variant obsahuje biely kábel, čierny variant čierny kábel.

Multifunkčná nástenná lampička Roomi od Nordluxu s priehradkou na časopisy, poličkou na odkladanie vecí, s USB vstupom na dobíjanie a nastaviteľným ramenom na presné nasmerovanie svetelného lúča. K dispozícii v čiernej a bielej farbe. (biela)
Dĺžka kábla
150cm
Dĺžka ramena
29,7cm
Hĺbka
16,5cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.