Nordlux Ray

výrobca Nordlux #63224033
97
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Štýlové a variabilné

Obľúbené lampy Ray sú štýlové a ponúkajú mnoho variantov, ako ozdobiť váš interiér. Môžete si vybrať kombináciu farieb i materiálov. Svietidlá sú vyrobené z čierneho kovu alebo bieleho opálového skla v kombinácii s chrómovou základňou. Použite ju ako ozdobnú lampu v rohu, ktorý potrebuje trochu viac svetla, ako lampu na čítanie pri pohodlnom kresle alebo ako osvetlenie spálne. Dvojitá lampa je vhodná do všetkých miestností v interiéri, skvelým doplnkom budú aj závesné, stolové alebo nástenné lampičky z rovnakej série.

Mosadzný krúžok pri čiernom variante je odnímateľný.

Stojacia lampa Nordlux Ray s chrómovou základňou a dvoma nastaviteľnými tienidlami z opálového skla alebo celá z čierneho kovu (chróm, opálové sklo)
Dĺžka kábla
180cm
Dĺžka ramena
21cm
Krytie
IP20
Materiál
kov, sklo

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.