Nordlux Raito

výrobca Nordlux kolekce Raito #48084001
324 € 292
Cena za kusy skladem.
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosadzný detail

Séria Raito od Nordluxu sleduje najnovšie módne trendy a opiera sa o ploché, zaoblených mosadzné detaily. Elegantné opálové tienidlo sa krásne hodí do moderného interiéru, kde oceníte mäkké a tlmené svetlo. Kovové detaily z brúsenej mosadze sú už len tou správnou čerešničkou na torte.

Stojacia lampa zo série Raito od Nordluxu. Opálové sklo a leštená mosadz. (opálové sklo, mosadz)
Dĺžka kábla
300cm
Krytie
IP20
Materiál
sklo, kov
Materiál kábla
textil
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.