Nordlux Raito

výrobca Nordlux kolekce Raito #48091001
162
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Mosadzný detail

Séria Raito od Nordluxu sleduje najnovšie módne trendy a zakladá si na plochých, zaoblených mosadzných detailoch. Elegantné opálové tienidlo sa krásne hodí do moderného interiéru, kde oceníte mäkké a tlmené svetlo. Kovové detaily z brúsenej mosadze sú už len čerešničkou na torte.

Nástenná lampička zo série Raito od Nordluxu. Opálové sklo a leštená mosadz. (opálové sklo, mosadz)
Farba kábla
biela
Dĺžka kábla
250cm
Hĺbka
25cm
Krytie
IP20
Bønnelycke MDD
Bønnelycke MDD
Spoznajte návrhárov svetla

Bønnelycke MDD

Bønnelycke svou kariéru zahájil v roce 1988 návrhem svítidel, nábytku a interiérů. Je známý svou touhou a nutkáním pracovat konstruktivně, inovativně a bez jakéhokoli rozmaru. Bønnelycke MDD a jeho tým jsou perfekcionisté s profesionální zvědavostí a mezinárodními zkušenostmi. Zabývají se širokou škálu designových disciplín zahrnujících od architektury a interiérového designu, přes design nábytku a produktový design až po komunikační úkoly, grafický design a web design.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.