Nordlux Porter

výrobca Nordlux kolekce Porter #2213062031
24
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Osobitá ako vy

Porter je séria svetiel v galvanizovanom vyhotovení, ktorá svojou jedinečnosťou dodá vášmu interiéru osobitý výraz. Lampička má klip, vďaka ktorému ju jednoducho pripevníte napríklad na poličku alebo rám postele, proste všade tam, kde práve treba. Vďaka nastaviteľnej hlave je ešte praktickejšia.

Lampička s klipom Porter v galvanizovanom vyhotovení s nastaviteľnou hlavou. (galvanizovaná oceľ)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
150cm
Krytie
IP20
Materiál
kov
Says Who
Says Who
Spoznajte návrhárov svetla

Says Who

Designérské duo Says Who tvoří Kasper Meldgaard a Nikolaj Duve, kteří založili své studio v roce 2010. Zaujímají pragmatický přístup k designu, jejich touhou je vytvářet chytrá a inovativní řešení s použitím nejnovějších technologií včetně 3D tisku nebo virtuální reality v procesu vývoje. "Když se průmyslový design potká s uměním a inženýrství s kreativitou, vznikne kouzlo."

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.