Nordlux Piso

Energetická trieda E výrobca Nordlux #2010763001
140
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Nadčasové minimum

Svetlá Piso sú symbolom severského minimalizmu. Štýlový dizajn a nadčasový moderný výraz kombinovaný s funkčnosťou, to je Nordlux Piso. Svetlo je vybavené stmievateľným LED zdrojom, pri ktorom sa pri znižovaní intenzity mení aj farebná teplota (čím slabšie svetlo svieti, tým je farba svetla teplejšia – vhodné na atmosféru pri večernom osvetlení). Je vhodné nad kuchynský ostrovček alebo jedálenský stôl.


Info o kryte

 

Záruka na LED zdroj 5 rokov.
Screenshot 2020-10-07 v 10.33.59 (png)

 

Štýlový dizajn a nadčasový moderný výraz kombinovaný s funkčnosťou, vybavený ovládačom na nastavenie teploty svetla, to je Nordlux Piso (biela)
Priemer
36cm
Materiál základne
kov
Farba základne
biela, šedá
Životnost žárovky
25000 hodin

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.