Nordlux Photo

výrobca Nordlux #59372029
27
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Praktický pomocník

Malá praktická lampička Nordlux Photo je vhodná na akékoľvek premiestňovanie. Klipom ju umiestnite kamkoľvek bude treba, je polohovateľná, a zároveň aj elegantná. Stane sa vaším nenahraditeľným pomocníkom počas všetkých domácich prác.

Malá a praktická mobilná lampa Nordlux Photo vhodná na premiestňovanie podľa vašich potrieb (hliník)
Farba kábla
čierna
Dĺžka kábla
200cm
Hĺbka
29cm
Krytie
IP20
Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Ďalšia
produkty

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.