Nordlux Otis 60

Energetická trieda F výrobca Nordlux #2015411055
97
skladom 1 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Ostré hrany, jasný svit

Elegantné kúpeľňové svetlo Otis, ktoré možno namontovať horizontálne aj vertikálne. Môžete si vybrať z troch farebných vyhotovení. Svetlo je vybavené dvojstupňovým moodmakerom. Buď svieti celé svetlo naplno alebo môžete použiť iba jemné nočné svietenie. Reflektor je otočný a teleskopický. Svetlo je vybavené aj funkciou pamäť a reset*.

*Svetlo Otis si pamätá posledný nastavený režim. Ak svetlo vypnete a zapnete do 5 s, režim sa zmení, ak po viac ako 5 s, režim zostane rovnaký.

Vrátane držiaka na montáž na skrinku.

Záruka 5 rokov na LED žiarovku.

otis (png)

Elegantné kúpeľňové svetlo vybavené dvojstupňovým \
Stmievateľné
áno
Môžem stmievanie vypnúť?
nie, preto sa neodporúča používať so senzorom
Životnost žárovky
25000 hodin
Žiarovka
LED

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.