Nordlux Oliver Round

Energetická trieda E
výrobca Nordlux #2218261003
49
skladom 2 ks

Pri objednaní do 10.30 (cez Packetu), alebo do 12:00 (cez GLS) dodáme tovar do dvoch pracovných dní. Pri neskoršom objednaní dodáme do troch pracovných dní.

Všetky svetlá sú starostlivo zabalené a označené nálepkou „Pozor, svetlo,“ aby ich cesta k vám domov bola čo najbezpečnejšia. Více informací o vrácení zboží.Viac informácií o vrátení tovaru.

Okrúhla všestrannosť

Vonkajšie nástenné všestranné svietidlo Oliver Round  od Nordluxu vyžaruje krásne rozptýlené svetlo, ktoré perfektne osvetlí okolie vášho domu. Oliver je vhodný na stenu aj na strop v exteriéri, po zapnutí pozorujeme efekt podsvietenia. Súčasťou balenia sú dva vymeniteľné kryty, vďaka ktorým môžete meniť dizajnový výraz svietidla.

Záruka 5 rokov na zabudovanú LED žiarovku.

Vonkajšie nástenné a stropné svetlo Oliver s dvoma vymeniteľnými krytmi pre osobitý výraz s efektom podsvietenia. (čierna)
Farebná teplota
2700K
Energetická trieda
E
Hĺbka
5,8cm
Index podania farieb (CRI)
80 Ra

Súvisiaci tovar

Spoznajte výrobcu svetla

Nordlux

Nordlux je dánska firma založená roku 1977. Jej prednosťou je premyslený, jemný, ale zároveň veľmi nápaditý severský dizajn, na ktorom spolupracuje s mnohými známymi dizajnérmi. Práve vďaka prvotriednemu dizajnu svietidiel v kombinácii s dôrazom na potreby zákazníkov sa stal Nordlux takým populárnym. Firma vyváža svoje svietidlá do viac ako 50 krajín a teší sa obľube u čoraz väčšieho počtu spokojných zákazníkov po celom svete.

Kategória
Vnútorné
Vonkajšie
Príslušenstvo
Zľavy%

Nič nebolo nájdené.